L. BULGARICUS vodného pôvodu – vplyv na imunitu

Kapsule Laktera na vodnej báze

Vyjadrenie vedeckého tímu Daflorn s.r.o., Sofia, Bulharsko :

Vážení klienti,

chceme Vás informovať, že výskumný tím spoločnosti Daflorn s.r.o. spolupracuje s Prof. Palokom Ike, dekanom Fakulty biológie Centra pre vedecký výskum Agentúry pre jadrové a kozmické programy Indie /NISER,DAE India/.

Minulý rok Prof. Palok Aich dokázal šiestimi rôznymi spôsobmi, napr. aj geneticky, že kmeň Lactobacillus bulgaricus DWT1 patentovaný spoločnosťou Daflorn spôsobuje repolarizáciu makrofágov zo stavu M2 na M1. Jeho výskum bol publikovaný v prestížnom vedeckom časopise Journal of Functional Foods 56 (2019) 232-245.

Profesor Palok Aich prednášal túto tému aj na Lekárskej univerzite v Sofii. Video je dostupné na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=KqO7K-HtOQo

Makrofágy tvoria základ ľudskej bunkovej imunity. Ľudský organizmus si ich sám vyrába. Makrofágy M1 zabíjajú vírusové a nádorové bunky v ľudskom tele. Prostredníctvom nich sa telo vyrovnáva s vírusovými infekciami a neustále sa vyvíjajúcimi nádorovými bunkami. Ak sú v tele makrofágy M1 v malom množstve, vyvinú sa ťažké vírusové infekcie alebo nádory. Náš kmeň Lactobacillus bulgaricus DWT1 zvyšuje tvorbu makrofágov M1 a preto môže byť užitočný pri prevencii COVID 19.

Výrobky Daflorn obsahujúce Lactobacillus bulgaricus DWT1 a spôsob ich výroby sú patentované Patentom USA č. 9 131 708 B2, 15. septembra 2015.

Kmeň Lactobacillus bulgaricus DWT1 je prvým probiotikom na svete izolovaným z čistej pramenitej vody v Bulharsku.

Výrobky spoločnosti Daflorn boli experimentálne a klinicky testované na vzorke viac ako 3 000 pacientov a výsledky boli uverejnené vo viac ako 100 vedeckých prácach, článkoch, na kongresoch, konferenciách.

Spoločnosť Daflorn s.r.o. má licenciu od bulharskej Agentúry pre bezpečnosť potravín, na výrobu potravín pre špeciálne účely, vrátane detskej potravy, ktoré sa vďaka svojmu osobitému zloženiu a spôsobu výroby jasne odlišujú od potravín určených na bežnú konzumáciu a majú pozitívny vplyv na ľudské zdravie.

Výroba Daflornu je certifikovaná americkou spoločnosťou NQA podľa ISO 22000: 2018 a GMP pre bezpečnosť potravín – certifikáty č. 70971 a 70971A. Daflorn je členom Medzinárodnej probiotickej asociácie IPA: http://internationalprobiotics.org/companies/

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa produktov Daflorn, môžete napísať na: info@bulgaricus.sk Radi Vám odpovieme.

Tím Daflorn Vám želá, aby Ste boli zdraví a apeluje na Vaše svedomie a zodpovednosť pri dodržiavaní opatrení odporúčaných Vládou SR na boj proti šíreniu COVID 19.

S pozdravom,

genmjr. Prof. Nikola Alexandrov, MD. PhD. ScD. Dr.
MUDr. Daniela Petrova, PhD.
– majitelia Daflorn s.r.o.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.