O nás

Pre dovážanie bulharských probiotík od spoločnosti Daflorn sme sa prvotne rozhodli najmä zo zdravotných dôvodov. Radíme sa skôr k fanúšikom prírodnej medicíny, chceli sme pomôcť našej skôr narodenej dcére a sestre, o ktorej sa môžete čo to dozvedieť napríklad aj tu:

https://zivot.pluska.sk/pribehy/cinanka-trucu-chorobou-vitazi-usmevom-cvicenim

O symptomatickej liečbe a príčinách ochorení sa toho napísalo už mnoho. My sme sa však rozhodli vykročiť cestou jednoduchej logiky – 80% ľudskej imunity sídli práve v tráviacom trakte. Pokiaľ sú tu z 80-85% práve prospešné probiotické baktérie, cítime sa zdraví. Naopak balastom zanesené črevo môže byť pôvodcom rôznych zdravotných problémov.

Črevo sa považuje za náš druhý “mozog” mikroflóra ktorá ho osídľuje je jedna z najväčších v našom tele. Je dobré v trakte zabezpečiť vhodné prostredie, aby sme dokázali skutočne prijímať prospešné látky zo stravy, ktoré nakoniec nevyhnutne potrebuje na správne fungovanie  každá naša bunka, sval, žľaza či ľubovoľný telesný orgán. V tom spočíval a stále spočíva náš plán, podporovaním imunity prirodzene udržiavať zdravie v celom organizme.

V produktoch spoločnosti Daflorn, ktorej cieľom je zlepšovať zdravie prostredníctvom prírodných probiotík, sme našli všetko, čo sme hľadali. Účinok, variabilitu využitia, kombinovateľnosť podľa našich potrieb, extrakty prvotriednej kvality, spätosť s prírodou a nakoniec hlboký odkaz našich dávnych predkov.

O účinku týchto unikátnych probiotických produktov sme sa presvedčili na vlastnej koži ich každodenným užívaním. Veľmi radi aj Vás privítame medzi nami a pomôžeme Vám nájsť tú správnu kombináciu a dávku šitú na mieru práve pre Vás.