Skúsenosti zákazníkov

V prvej vete musím napísať, že všetko má svoj čas a čas zahojí rany a tak je to aj s týmito zázračnými probiotikami. Prišlo obdobie, kedy som sa doslova fyzicky a psychicky rozpadla a zosypala. Keď som vysadila všetky lieky a začala s liečbou tak to bol pre mňa doslova boj a NEVERILA som tomu, že sa dokážem dostať „ s nejakými probiotikami“ z veľmi silnej alergie ( ktorú som mala na všetko okrem jedla), ktorú mám resp. som mala. Trpela som aj psychickými problémami, ktoré sa ukázali na mojom tele, keď mi doslova nechutilo jesť a s tým sa samozrejme spája aj to, že som nemala návyky chodiť na wc. Nezabudnem na ten mesiac, keď som vysadila všetky lieky na alergiu a vedela som čo príde. Keď som vysadila lieky, tak som samozrejme veľmi silno ochorela ( hnisavé angíny, kýchanie, nemohla som spávať lebo sa mi ťažko dýchalo bez liekov, zelené hnisavé sople a aj hnis v hrdle,...). Moja maminka celý čas verila tomu, že sa z toho dostanem a tak isto obrovsky vďačím aj p. Kuttnerovej, ktorá verila vo mňa, pretože vedela, že probiotiká mi pomôžu, ale ja som neverila. Zistila som, že je veľmi dôležité mať pri sebe ľudí, ktorí veria vo Vás aj vtedy, keď vy sami neveríte. Ďakujem. Obrovské Ďakujem, pretože probiotiká mi napravili môj „zrujnovnaý“ organizmus doslova v poslednej chvíli. Ďakujem za trpezlivosť a dôveru, lebo bez toho by som to vzdala. Približne po dvoch mesiacoch užívania som začala pociťovať úplne inú energiu v mojom tele. Cítim sa „ľahšie“ bez liekov, ktoré sú aj tak len chvíľkovou náplasťou na „rany“ v našom organizme. Dnes sa spokojne prechádzam po lúke, poli a všade, kde by ma mala strašiť alergia, bez toho aby mi slzili oči alebo by som neustále kýchala a kašľala. Dôležitá vec, ktorú musím spomenúť je, že všetko zlé nám ide od žalúdka a naozaj je to pravda. ĎAKUJEM ZA PODPORU A TRPEZLIVOSŤ, VEĽMI SI TO VÁŽIM. S ÚCTOU LAURA

Dlhodobo sa liečim na boreliozu, zistili mi neuroboreliózu, doteraz som užívala antibiotiká 2x do roka, ale problémy neprestávali, ba sa ešte nabaľovali dalšie a dalšie. Hlavne bolesti nôh, ledva som chodila, podlaha mi utekala pod nohami, bolestí očí, hlavy a všeličo iné, čo tu nebudem rozpisovať. V januári tohto roku som náhodou natrafila na bulharské probiotiká a keďže som mala neuveriteľné bolesti, tak som si povedala, že ešte vyskúšam toto. Takže od januára tohto roku užívam LAKTERA+NATURE a LAKTERA Rose oil, užívam to stále, už to bude rok. Za tento rok som neužila žiadne antibiotiká a moje bolesti ustúpili. Žiadne bolesti nôh, očí ani hlavy. Som nesmierne šťastná, že som sa zbavila bolesti a môžem ďalej spokojne žiť. Ak toto niekto číta čo má boreliozu, tak vie ako to dokáže človeka potrápiť, z celého srdca mu to odporúčam. Ďakujem hlavne p. Ľubke Kuttnerovej, ktorá mi veľmi pomohla, svojimi radami.

Inak je jogurt výborný, priam fantasticky, mne veľmi chutí, aj vnútorne mám z neho veľmi dobrý pocit, zjem celý liter a nepríde mi to vôbec veľa, zatiaľ sa práveže naň stále teším.

Čo je dôležité, markery išli po 2.chemo výrazne dole, určite aj vplyvom bulgarika!

Objednávam si "ďalšiu dávku", odporučené produkty "biomilk levandulu“, pomáhajú a veľmi sa teším. Za posledné 2 roky pokožka vyzerá fakt lepšie.

Mne Biomilk Colon veľmi pomohol a stále pokračujem v liečbe.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.