Skúsenosti zákazníkov

Dlhodobo sa liečim na boreliozu, zistili mi neuroboreliózu, doteraz som užívala antibiotiká 2x do roka, ale problémy neprestávali, ba sa ešte nabaľovali dalšie a dalšie. Hlavne bolesti nôh, ledva som chodila, podlaha mi utekala pod nohami, bolestí očí, hlavy a všeličo iné, čo tu nebudem rozpisovať. V januári tohto roku som náhodou natrafila na bulharské probiotiká a keďže som mala neuveriteľné bolesti, tak som si povedala, že ešte vyskúšam toto. Takže od januára tohto roku užívam LAKTERA+NATURE a LAKTERA Rose oil, užívam to stále, už to bude rok. Za tento rok som neužila žiadne antibiotiká a moje bolesti ustúpili. Žiadne bolesti nôh, očí ani hlavy. Som nesmierne šťastná, že som sa zbavila bolesti a môžem ďalej spokojne žiť. Ak toto niekto číta čo má boreliozu, tak vie ako to dokáže človeka potrápiť, z celého srdca mu to odporúčam. Ďakujem hlavne p. Ľubke Kuttnerovej, ktorá mi veľmi pomohla, svojimi radami.

Inak je jogurt výborný, priam fantasticky, mne veľmi chutí, aj vnútorne mám z neho veľmi dobrý pocit, zjem celý liter a nepríde mi to vôbec veľa, zatiaľ sa práveže naň stále teším.

Čo je dôležité, markery išli po 2.chemo výrazne dole, určite aj vplyvom bulgarika!

Objednávam si "ďalšiu dávku", odporučené produkty "biomilk levandulu“, pomáhajú a veľmi sa teším. Za posledné 2 roky pokožka vyzerá fakt lepšie.

Mne Biomilk Colon veľmi pomohol a stále pokračujem v liečbe.

Jednoducho zaaazrak! Zlepšenie už po prvom dni brania Colonu.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.