V tejto sekcii by sme sa s Vami radi podelili o skúsenosti niektorých našich klientov. Požiadali sme ich, aby nám niekoľkými krátkymi vetami popísali, ako sa cítili po užívaní našich probiotíik po dobu jednehé mesiaca, alebo viac.

Ochorenia detí

Ch, 8.r. Opakované a časté zápaly horných dýchacích ciest. Ako spôsob liečby mu bola odstránená nosná mandľa. 10 mesiacov po operácií trpel na opakované zápaly, neustále plný nost, pokašliavanie cez deň. Počs noci mal problémy so spákom, pretože bol prerušovaný častým kašľom zo zatekajúcich hlienov. Ústup problémov iba pri liečbe antibiotikami. Po dobratí antibiotickej kŕy sa ale problémy rýchlo vracali -kašeľ, smrkanie, problémy so spánkom. Po konzultácií mu bol podaný produkt Biomilk Young s dávkovaním dve odmerky ráno a večer. Po týždni došlo k ústupu všetkých nepriaznivých príznakov. Dýchanie bolo opäť čisté, prestal kašľať, opäť mal tichý, ničím neprerušovaný spánok . Mamička chlapčeka sa rozhodla pre dlhodobé užívanie našich probiotickch produktov. Po pár mesiacoch chlapcovi dokonca zmizol ekzém, ktorý mal medzi prstami na nohách.

D., 6.r. : Od 4 mesiacov trpelo zápalmi horných dýchacích ciest. Liečené bolo standardnou antibiotickou liečbou, ktorá sa musela opakovať približne každé dva mesiace a bolo nutné v liečbe striedať rôzne druhy antibiotík. Medzi štvrtým a piatym rokom jej bola diagnostikovaná astma. V tomto prípade jej bola predpísaná liečba kortikoidmy, sprejmi.  Po začatí užívania produktu Biomilk Young a kapsulí Laktera Rose Oil s obsahom ružového oleja sa počet ochorení znížil na 4 ochorenia ročne. Po piatich mesiacoch probiotickej kúry mohli byť vysadené všetky lieky na astmu. Výsledky spirometrických testov boli 99%.

D., 2,5 roka : Časté a opakované zápaly stredného ucha (9x do roka). Predpísaní standardná liečba antibiotikami. V dôsledku tejto agresívnej liečby došlo až k odhnívaniu  a hnisaniu kosti za uchom. Problematické tkanivo malo byť odstránené operatívne – vysekaním tejto časti kosti.  Po konzultácií jej bol podávaný produkt Biomilk Hepanorm. Stav sa stabilizoval a nebolo nutné podstúpiť operáciu. Dievčatko navyše prestalo plakávať pri močení – pominul sa zápal močových ciest.

Ch., 7 rokov : Opakované laryngitídy. Po konzultácií mu bola navrhnutá zvýšená dávka produktu Biomilk Ostotonin, derivačný kúpeľ (http://www.fertility.sk/sk_SK/terapie/derivacne-kupele.html) kalciový sirup, Tusin. Na štvrtý deň absolvoval kontrolu u svojej doktorky – čisté dýchanie, zdravá farba krčných mandlí, bez teploty. Doporučené nemeniť liečbu. Antibiotická liečba nebola potrebná.

Ochorenia močových ciest

Ž., 45 rokov : Táto pani trpela zápalom močových ciest od svojich siedmych rokov. Pred 10 rokmi po vyšetrení bolo konštatované, že má tkanivo močového mechúra opotrebované  ako u 80ročnej ženy. Bolo jej navrhnuté operatívne riešenie, ktoré odmietla. Antibiotiká užívala pravidelne takmer každé dva týždne. Trpela chronickou únavou a slabosťou. Doporučená jej bola intenzívna probiotická kúra pozostávajúca zo striedania dpruktov Biomilk Vital a kapsulí Laktera Rose Oil. Už po týždni užívania stav bez bolestí, prudký nárast celkovej energie. Po dvoch týždňoch užívania jemná mykóza. Odvtedy opäť stav bez zápalov alebo bolestí. Po čase sa ukázalo, že jej samovoľne zmizla cysta a zmenšil sa myóm. Dokonca sa u nej prestali vyskytovať herpesy. Po 10 mesiacoh užívania pani sama skonštatovala :”Som nadšená, lebo už 10 mesiacov sa budím bez bolesti! Mávala som bolesti podbruška aj keď som sa kúpavala v mori.” Pani sa rozhodla naše probiotiká užívať dlhodobo. Teraz strieda práškové produkty Biomilk Vital, Biomilk Hepanorm a Biomilk Aloe Vera.

Ženské problémy

Ž., 37 rokov: Nález – myóm, nepravidelná menštruácia, nadmerná chuť na sladké. Po konzultáciíí sa rozhodla pre práškové formy Biomilk – Papaya vital, Ostotonin, Vital, Aloe vera. Chuť na sladké sa počas užívania rýchlo stratila, upravil sa aj menštruačný cyklus. Dostávala pravidelné komplimenty na štíhlu postavu – bez problémov schudla 8 kg zo stehien. Jej hruškovitá postava je dnes minulosťou.

Lupus

Ž., 25 rokov : Diagnostikovaný lupus (150/48kg) liečený standardnou kortikoidnou liečbou. Po troch rokoch došlo k recidíve. Opäť sa pristúpilo k liečbe kortikoidmi. Došlo k celkovému opuchu, pacientka takto pribrala 17 kíl. Lupus bol v tomto stádiu označený ako stabilizovaný. Ložiská nepribúdali ani neustupovali. Tri štvrte roka bola kontinuálne opuchnutá, nevládala chodiť, prevažne  ležala. Na pokožke sa jej neustále vyskytovali vyrážky. V moči jej po vyšetrení našli stopy krvi ale aj bielkoviny. Navyše bola aj anemická. Po týždni užívnia probiotík Biomilk Plus doplený kapsulami Antioxidant schudla 17 kíl, opôť začala chodiť, vyšistila sa jej aj pokožka. Po mesiaci probiotickej kúry absolvovala prehliadku – po prvýkrat moč úplne čistý  bez stôp krvi a bielkovín. V norme boli taktiež krvné testy, ústup anémie, vysadené transfúzie. Postupne vysadené lieky na obličky, neskôr aj lieky na srdce. Užívanie kortikoidov postupne vnižuje. V užívaní probiotík pokračuje.

Ulcerózna kolitída

M., 22 rokov : Časté bolestivé stolice s krvou. Nasadená mu bola štandardná kortikoidná liečba. Počas dňa došlo k ústupu problémov. No počas noci ho trápili časté hnačky a zvracanie. S pribudajúcimi dňami sa počet stolíc zvýšil aj na každú hodinu. Trpel veľkou únavou, vyčerpanosťou a stratou sily. Za niekoľko dní prudko schudol – zo 72 kíl na 56 kíl. Po konzultácií ohladne stravovania a výživy mu bol odporučný produkt Biomilk Colon v dávkovaní 3x5g denne. Prvú dávku užil večer. Prvá následna stolica bola až za 5 hodín. Počet stolíc počas noci klesal. Už na piaty deň bola stolica bez krvi a mala normálnu konzistenciu. Plnohodnotný spánok bez prestávok. Rozhodnutie pokračovať dlhodobo v užívaní probiotík.

Bolesti kĺbov

Ž., 63 rokov : Dlhodobé bolesti bedrových kĺbov nad ránom, ktoré bránili v spánku. Po konzultáciíí jej bola doporučená kúra produktom Biomilk Ostotonin. Po týždni zaznamenala nárast energie, chôdza bola rýchlejšia a zlepšila sa aj kvalita spánku, vyšší objem stolice. Po 2 mesiacoch užívania si uvedomila, že bolesti sa vytratili a vďaka vymiznutiu bolestí môže spávať pokojne celú noc.

Nadmerná činnosť štítnej žľazy

Ž., 70 rokov: Dôchodkyňa (170cm/58kg). Vyštudovaná biochemička. Celý život trpela nadmernou činnosťou štítnej žľazy. Konzumovala nadmerné množstvá jedla no aj tak ostávala stále štíhla. Mala zvyk zjest len tak pre chuť 6-7 jogurtov. Potrebovala pravidelný oddych. Počas jednej zimy jej praskla vydutá kŕčová žila na dvoch miestach – dve podliatiny veľkosti dlane. Noha neskôr opuchla a bolela samozrejme bolo nemožné chodiť. V rámci ozdravnej kúry vyložila nohu na vankúš a po dobu piatich dní konzumovala len probiotiká v dávkach každé 2-3 hodiny. Stravu mala doplnenú len ovocím a zeleninou. Počas tejto kúry užívala Biomilk Comfort, Laktera Rose Oil a Biomilk Power Energy. Na šiesty deň od počiatku kúry sa noha úplne vyčistila, stratili sa aj podliatiny kŕčová žila sa upravila. Pani s radosťou konštatovala , že má nohy krajšie ako v mladosti. Štítna žľaza je odvtedy v norme. Dnes jej stačiu už len 1-2 jogurty. Neskôr užívala  taktiež veľmi intenzívne 3x250g produktu Biomilk Aloe Vera skonzumovala za týždeň. Badateľne jej ustúpili materské znamienka v dekolte, zmizla aj “metlička” na pravom stehne. Pocítila aj veľký nárast energie. Podľa jej slov – ak chcete rozhýbať starý stroj, potrebujete megadávky.

Mnohé nové skúsenosti zákazníkov s našimi probiotikami už pripravujeme.