Skúsenosti zákazníkov

Jednoducho zaaazrak! Zlepšenie už po prvom dni brania Colonu.

Som vďačná za tieto probiotiká, veľmi mi pomáhajú. Pred 6 rokmi mi diagnostikovali celiakiu v pokročilom štádiu, 42kg, silné zápaly v črevách, ekzémy po tele. Lekár sa obávali či otehotniem. Chvála Bohu mám dnes dve zdravé dievčatka, ktoré mi robia veľkú radosť.

Funguje naisto, viem to, lebo sa nestačím čudovať, že neplačem a nekýcham. Ani raz. A to beriem len tretie balenie a funguje to od začiatku. Toho roku som vonku úplne každý deň a vreckovky vôbec nepotrebujem. 

Ďakujem za úžasnú komunikáciu a promptné vybavenie. K tomu všetkému tieto probiotiká aj príjemne fungujú (odkedy som ich u Vás na Harmonií v BB kúpil, moje trávenie každý deň ďakuje a ja sa cítim veselšie).

Malému sa výrazne polepšilo. Upravilo sa mu trávenie a vyčistila úplne pokožka. Už mu to dávam iba ráno na lačno, veľmi mu to chutí. Zo začiatku som to dávala 2-3x denne, aj bol potom viac hladý.

Takmer 2 týždne som neužila prípravok na alergické prejavy (svrbenie očí, pľuzgieriky na ústnej sliznici po ovocí, hlasové zmeny ..), ktorý užívam už skoro 10 rokov. Možno ešte nevyrazili pele do útoku, ale iné roky v tomto období som si nemohla dovoliť ani jeden deň vynechať. 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.