Sezónne produkty

Leto ubehlo ako voda a začiatok školského roka neodškriepiteľne hlási nástup jesene, chladnejšieho počasia a s ním dobre známych viróz a nachladnutí. Chrípka môže toto obdobie roka naozaj veľmi znepríjemniť celej rodine. Pomôžeme Vám pripraviť sa! Jeseň a zima sú obdobie, kedy je náš organizmus intenzívnejšie vystavený vonkajším vplyvom, rôznemu druhu stresu a taktiež zvýšenej záťaži na trávenie počas sviatkov.

Pokiaľ sa cítite po namáhavom štarte školského roka vyčerpaní, máte pocit, že Vaša imunita melie z posledného, choroba sa hlási o slovo, alebo už ste chorí, môžete siahnuť napríklad po produkte Laktera + Nature alebo Active, Biomilk Hepanorm, Biomilk Colon alebo Biomilk Honey. Výborný produkt na zimné mesiace bez dostatočného slnečného svitu, nielen pre tehotné a dojčiace mamičky, je Biomilk Ostotonin. Za mnohé procesy v tele je zodpovedná práve pečeň, ak potrebujete zregenerovať túto oblasť siahnite po Biomilk Hepanorm s kapsulami Hepanorm Forte s obsahom Pesterca mariánskeho. Organizmus nakopne aj Žen-šen v produkte Laktera Forte, výborná pomoc nielen pri častom boji s Helicobacter Pylori.

Deťom v školskom a predškolskom veku, ktoré v kolektíve zväčša ostanú rýchlo choré a ich mamičkám bude k pomoci prach Biomilk Rose s ružovou vodou. Trápi Vás silný kašeľ? Skombinujte niektorý z extraktovo neutrálnych práškov v kombinácií s kapsulami Laktra Rose oil. Po všetkom zhone Vám nesadla sviatočná večera? Kapsule Laktera Digestive s tráviacimi enzýmami vám pomôžu.

Extraktovo neutrálne prášky: Biomilk Hepanorm**, Biomilk Colon, Laktera + Nature, Biomilk Ostotonin, Biomilk Honey, Laktera Allergy Free*, sú kombinovateľné s akýmikoľvek kapsulami s rastlinným extraktom.
* v prípade alergie na kazeín sú produkty Laktera Allergy Free kombinovateľné len s produktami v danom produktovom rade
** v danom produkte obsahuje rastlinných extrakt len kapsulovaná forma

Čítať viac

Rad Laktera

Laktera Colon

61,00 

Rad Laktera +

Laktera+ Active

19,00  / 72,00 

Rad Laktera +

Laktera+ Nature

19,00  / 72,00 

Rad Laktera

Laktera Rose Oil

26,00 
20,00  / 52,00 

Rad Biomilk

Biomilk Comfort

18,00 

Nie ste si istí výberom produktov? Radi Vám poradíme