Pripravili sme pre vás výber produktov, ktoré podľa našich skúseností a vedomostí patria medzi najvhodnejšie a medzi zákazníkmi najobľúbenejšie, počas zimných mesiacov. Jeseň a zima je obdobie kedy je náš organizmus vystavený vplyvom vírusov, rôznemu druhu stresu a taktiež zvýšenej záťaži na trávenie.

Pokiaľ sa cítite vyčerpaní, máte pocit, že Vaša imunita melie z posledného, choroba sa hlási o slovo alebo už ste chorí, môžete siahnuť napríklad po prachu Laktera + Active, Laktera + Nature, Biomilk Colon alebo Biomilk Honey. Výborný produkt na zimné mesiace bez dostatočného slnečného svitu, nielen pre tehotné mamičky, je Biomilk Ostotonin.

Často chorým deťom v školskom a predškolskom veku bude k pomoci prach Biomilk Rose s ružovou vodou. Trápi Vás silný kašeľ? Skombinujte niektorý z čistých práškov s kapsulami Laktra Rose oil. Po všetkom zhone Vám nesadla sviatočná večera? Kapsule Laktera Digestive s tráviacimi enzýmami vám pomôžu.

Extraktovo neutrálne prášky : Biomilk Colon, Laktera + Nature,Laktera + Active, Biomilk Ostotonin, Biomilk Honey, Laktera Allergy Free*, sú kombinovaeľné s akýmikoľvek kapsulami s rastlinným extraktom.
* v prípade alergie na kazeín sú produkty Laktera Allergy Free kombinovateľné len s produktami v danom produktovom rade

Čítať viac

Rad Biomilk

Biomilk Colon

2,50  / 47,50 

Rad Laktera

Laktera Rose Oil

20,00 

Rad Biomilk

Biomilk Ostotonin

14,00  / 44,00 

Rad Laktera +

Laktera+ Active

16,00  / 60,00 

Rad Laktera +

Laktera+ Nature

17,00  / 60,00 

Rad Biomilk

Biomilk Comfort

14,00  / 42,00 

Rad Laktera

Laktera Forte

8,50 

Rad Biomilk

Biomilk Rose

68,00 

Rad Biomilk

Biomilk Honey

47,50 

Rad Laktera

Laktera Vit

8,50 

Rad Laktera +

Laktera+ Omega

18,00 

Rad Laktera +

Laktera+ Motion

18,00 

Nie ste si istí výberom produktov? Radi Vám poradíme