Jar a leto patria k najkrajším a najobľúbenejším častiam roka. Žiaľ, tento rok príchod jari poznačilo aj šírenie vírusov a rôznych opatrení. Základom a cieľom každého by malo byť okrem dodržiavania hygieny aj posilňovanie imunity. Organizmus s oslabenou imunitou je náchylnejší k ochoreniam, ktoré môžu mať následne horší priebeh. Počas tohto obdobia sa ale o slovo hlásia aj skoré príznaky alergie, ktoré vedia znepríjemniť život najmä počas prvých jarných týždňov. V lete zas nechceme aby nám príjemné chvíle oddychu na dovolenke zatienila hnačka, horúčka alebo reakcia na cudzokrajnú kuchyňu.

Pokiaľ sa cítite po zimnej sezóne vyčerpaní a máte pocit, že Vaša imunita nestíha a telu akoby stále chýbala energia, môžete siahnuť napríklad po prachu Laktera + Active, Laktera + Nature, Biomilk Hepanorm. Tieto produkty sú taktiež vhodné do príručnej lekárničky na cesty. Ak plánujete počas teplých mesiacov otehotnieť siahnite po produkte Biomilk Ostotonin. Dopomôcť ku ladným krivkám do plaviek môže Laktera + Cactuslim, prípadne silná a obľúbená kombinácia Biomilk Papaya Vital spolu s kapsulkami Papaya Vital. Často chorým deťom v školskom a predškolskom veku so sklonom k alergiám bude k pomoci prach Biomilk Rose s ružovou vodou prípadne Biomilk Honey s kapsulami Laktera Lions. Alergické reakcie upokojí kombinácia niektorého z čistých práškov s kapsulami Laktera Rose oil. Kapsule Laktera Digestive s tráviacimi enzýmami vám pomôžu po akomkoľvek ťažkom jedle či niekoľkochodovej večeri s priateľmi.

Extraktovo neutrálne prášky : Biomilk Colon, Laktera + Nature, Laktera + Active, Biomilk Ostotonin, Biomilk Honey, Laktera Allergy Free*, sú kombinovateľné s akýmikoľvek kapsulami s rastlinným extraktom.
*v prípade alergie na kazeín sú produkty Laktera Allergy Free kombinovateľné len s produktami v danom produktovom rade.

Čítať viac

Rad Biomilk

Biomilk Colon

2,50  / 50,00 

Rad Laktera

Laktera Rose Oil

20,00 

Rad Biomilk

Biomilk Ostotonin

15,00  / 49,00 

Rad Laktera +

Laktera+ Nature

17,00  / 60,00 

Rad Biomilk

Biomilk Aloe Vera

14,00  / 49,00 
17,00  / 48,00 

Rad Biomilk

Biomilk Comfort

15,00  / 49,00 

Rad Laktera

Laktera Forte

9,00 

Rad Allergy Free - kozie mlieko

Laktera Allergy Free – prášok, 250g

80,00 

Rad Laktera

Laktera Relax

9,00 

Rad Laktera +

Laktera+ Motion

18,00 

Rad Laktera

Laktera Lions

9,00 
15,00  / 50,00 

Rad Laktera

Laktera Vit

9,00 

Rad Magic Power

Magic Power Mars

16,00 

Rad Biomilk

Biomilk Rose

72,00 

Rad Laktera +

Laktera+ Omega

18,00 

Rad Laktera +

Laktera+ Magnesium

18,00 

Rad Biomilk

Biomilk Honey

50,00 

Nie ste si istí výberom produktov? Radi Vám poradíme