Sezónne produkty

Jar a leto patria k najkrajším a najobľúbenejším častiam roka. Počas tohto obdobia sa ale o slovo hlásia alergie, ktoré vedia znepríjemniť život najmä počas prvých jarných týždňov. V lete zas nechceme aby nám príjemné chvíle oddychu na dovolenke zatienila hnačka, horúčka alebo reakcia na cudzokrajnú kuchyňu.

Pokiaľ sa cítite po zimnej sezóne vyčerpaní a máte pocit, že Vaša imunita nestíha a telu akoby stále chýbala energia, môžete siahnuť napríklad po prachu Laktera + Active, Laktera + Nature, Biomilk Hepanorm. Tieto produkty sú taktiež vhodné do príručnej lekárničky na cesty. Ak plánujete počas teplých mesiacov otehotnieť siahnite Biomilk Ostotonin. Dopomôcť ku ladným krivkám do plaviek môže Laktera + Cactuslim, prípadne silná a obľúbená kombinácia Biomilk Papaya Vital spolu s kapsulkami Papaya Vital. Často chorým deťom v školskom a predškolskom veku so sklonom k alergiám bude k pomoci prach Biomilk Rose s ružovou vodou prípadne Biomilk Honey s kapsulami Laktera Lions. Alergické reakcie upokojí kombinácia niektorého z extraktovo neutrálnych práškov s kapsulami Laktera Rose oil. Kapsule Laktera Digestive s tráviacimi enzýmami vám pomôžu po akomkoľvek ťažkom jedle, či niekoľkochodovej večeri s priateľmi.

Extraktovo neutrálne prášky : Biomilk Colon, Laktera + Nature,Laktera + Active, Biomilk Ostotonin, Biomilk Honey, Laktera Allergy Free*, sú kombinovateľné s akýmikoľvek kapsulami s rastlinným extraktom.
*v prípade alergie na kazeín sú produkty Laktera Allergy Free kombinovateľné len s produktami v danom produktovom rade.

 

Čítať viac

Rad Biomilk

Biomilk Colon

2,50  / 50,00 

Rad Laktera +

Laktera+ Active

16,00  / 60,00 

Rad Laktera +

Laktera+ Nature

17,00  / 60,00 

Rad Laktera

Laktera Rose Oil

20,00 
17,00  / 48,00 

Rad Biomilk

Biomilk Comfort

15,00 

Nie ste si istí výberom produktov? Radi Vám poradíme